Klenoty Bratislavského kraja

Klenoty Bratislavského kraja

Klenoty Bratislavského kraja

Aké krásy prírody poskytuje hlavné mesto Slovenska a bratislavský kraj? Strom života sa ich spolu s mladými ľuďmi, študujúcimi na stredných a vysokých školách v bratislavskom kraji, pokúsi nájsť a prezentovať širokej verejnosti. Zapojiť sa však môžu všetci nadšenci prírody. Ak máte svoj obľúbený bratislavský klenot prírody, pošlite nám tip na [email protected] Ďakujeme.


Strom života bol úspešný v rámci výzvy Bratislavského samosprávneho kraja zameranej na podporu športu a mládeže. Cieľom schváleného zážitkového a edukačného projektu je predstaviť širokej verejnosti klenoty prírody bratislavského kraja. Mladí ľudia budú spoznávať prírodné zaujímavosti cez ich priamu návštevu, ale aj cez workshopy, kde sa naučia ako písať články a vytvárať interaktívny obsah pre webový portál, na ktorom budú chránené územia predstavené. V rámci projektu plánujeme navštíviť lužné lesy rieky Dunaja a Moravy, pľúca kraja – Malé Karpaty a ďalšie známe aj neznáme zákutia prírody. Ak vás tento projekt zaujíma, ozvite sa nám na [email protected]


Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Bratislavského samosprávneho kraja a Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.