Registrácia

Ako na to?

1. krok – príjmi výzvu
Dobrovoľníctvo v Strome života treba považovať za dlhodobé rozhodnutie. Minimálna dĺžka požadovanej spolupráce je 6 mesiacov. Dopredu si tiež rozmysli, či máš záujem aj o získanie Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu (program DofE). Ak sa nevieš rozhodnúť, radi ti poradíme na [email protected].

2. krok – zaregistruj sa
Podľa toho, ktorá dobrovoľnícka pozícia ťa zaujala, vyplň registračný formulár. Vypĺňaniu formulára venuj, prosím, náležitú pozornosť. Je totiž podkladom pre naše rozhodnutie, či ti dobrovoľnícku pozíciu ponúkneme.

3. krok – potvrdenie registrácie a úhrada členského
Vybraným záujemcom zašleme na mail oficiálne potvrdenie registrácie a predvyplnenú členskú prihlášku dobrovoľníka. Tú je potrebné vytlačiť a podpísať (v prípade, že máš do 18 rokov vyžaduje sa aj podpis rodiča/zákonného zástupcu). Podpísanú prihlášku nám zašli na adresu Strom života, Jelenia 7, 811 05 Bratislava. Pre oficiálne zaregistrovanie prihlášky je potrebné uhradiť aj ročný členský príspevok vo výške 1,00 €.
Členský príspevok je možné uhradiť v hotovosti v Kancelárii SŽ alebo prevodom na číslo účtu 2622107100/1100 (Tatrabanka, a.s.), IBAN: SK3911000000002622107100. Ak sa zapojíš aj do programu DofE, ku členskému príspevku sa pripočítava ešte programový účastnícky poplatok.

Registračný formulár

Na registračnom formulári pracujeme…